Ateşoğulları Sigorta - Haberler
 
#
#
Haberler
#

Emniyet Mensupları Özel İndirimi

Yanlış Sigorta Uygulamaları.
 

#6 Temmuz 2011 tarih ve 2011/15 sayılı Yanlış Sigorta Uygulamalarına İlişkin Genelge gereğince yapılan yasal uyarı:
Sigortalı/Sigorta Ettiren/Lehdar/Hak Sahibi sıfatını haiz olduğunuz sigorta ilişkisinde tarafınıza ya da üçüncü şahıslara haksız menfaat sağlamaya yönelik herhangi bir eyleme sebebiyet vermeniz durumunda,tazminatı eksik alma veya alamama halleri ortaya çıkabileceği gibi Türk Ceza Kanunu ile 30 Nisan 2011 tarih ve 27920 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Yanlış Sigorta Uygulamalarının Tespiti, Bildirimi, Kaydı ve Bu Uygulamalarla Mücadele Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde İşlem tesis edilecektir. 

 

 

#
Sigorta
#
1 Nisan 2008 tarihinden itibaren tarafların anlaşmaları ile trafik polisi beklemeye son...

#1 Nisan 2008 tarihinde yürürlüğe girecek uygulama ile 2 veya daha fazla araç ile maddi hasarlarda trafik zabıtası olmadan taraflar tutanak düzenleyebileceklerdir.

Trafik sigortası olmayan, ehliyetsiz, alkollü araç kullanan veya ölümlü - yaralanmalı, araçlardan herhangi birinin kamu aracı olması, tarafların anlaşmaması gibi durumlarda yine eski uygulama devam edecektir.

Kaza tespit tutanağını buradan indirebilirsiniz.Tutanak Fotokopi ile çoğaltılabilir.

Kaza Tespit Tutanağı

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

 
Güncel
#

Trabzonspor Kasko ve trafik Poliçesi
 

 #Trabzonsporlu’nun trafik ve kaskosu artık Anadolu Sigorta’dan

Anadolu Sigorta’dan, Türkiye’nin köklü spor kulüplerinden Trabzonspor’un taraftarlarına yönelik iki yeni ürün: Trabzonspor Kasko ve Trabzonspor Trafik Sigortası. Trabzonsporlular; kolaylıkla alabilecekleri bu iki ürün sayesinde, araçları için ihtiyaç duydukları tüm teminatlara bir arada sahip olabilecek.

30 Nisan 2011 tarihinde Trabzon Zorlu Grand Otel’de duyurulan anlaşmaya imzalar, Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su ve Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener tarafından atıldı. Protokole göre Anadolu Sigorta, Trabzonspor Kulübü’ne gönül veren taraftarlara özel Trabzonspor Trafik ve Trabzonspor Kasko adı altında iki yeni ürün oluştururken, Trabzonspor taraftarları Anadolu Sigorta’dan satın alacakları bu iki ürün sayesinde bir taraftan kendilerini ve araçlarını güvence altına alırken, diğer yandan da kulüplerine destek sağlayacak.

Her iki tarafta da hazırlıkları uzun süredir devam eden Trabzonspor Trafik ve Kasko ürünleriyle ilgili düşüncelerini dile getiren Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Anadolu Sigorta olarak, Türkiye’nin en önemli spor kulüplerinden biri olan ve tarihte büyük başarılara imza atarak adını dört büyükler arasına yazdırmış, günümüzde ise olumlu performansıyla şampiyonluk yarışını sürdüren Trabzonspor ile işbirliği imkanı bulmanın heyecanını yaşıyoruz. Trabzonspor Kulübü ile şirketimiz arasında imzalanan bir protokolle Trabzonspor’a gönül veren taraftarlara özel ürünler oluşturmayı amaçlıyoruz. Başlangıç olarak, ‘Trabzonspor Trafik’ ve ‘Trabzonspor Kasko’ adı altında tasarlanan iki ürünü Trabzonspor taraftarlarıyla buluşturacağız. Yeni ürünlerimizin şirketimize ve Trabzonspor camiasına hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Anadolu Sigorta’nın Trabzonspor ile uzun süreye dayalı yapıcı bir ilişkisi olduğunu vurgulayan Su, imzalanan bu protokolle yıllardan bu yana devam eden işbirliğinin yeni bir boyut kazandığını ve daha da güçlendiğini vurguladı. Trabzonsporlulara özel olarak hazırlanan ürünler sayesinde taraftarlar, trafikte seyreden araçlar için yapılması zorunlu olan trafik sigortasının haricinde, Anadolu Sigorta’nın sunduğu geniş kasko çözümlerinden de faydalanabilecek.

Teklif için lütfen tıklayın

Güncel haberler
Son
haberler

 

 

#
#
 
 

Haberler basından alıntıdır. 
 #--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ana Sayfa     |     Haberler     |     Hizmetler     |     Ürünler     |     İletişim