Ateşoğulları Sigorta - Maksimum Sağlık Sigortası Paket 5 Eko
 
#
#
Sağlık Sigortası Paket 5 Eko
#

Maksimum Sağlık Sigortası Paket 5 Eko

 Yatarak ve Ayakta tedavi giderlerinizin %100'ünü limitsiz karşılar. A Grubu Hastanelerde ve Yurtdışında geçerli olmayan daha ekonomik bir ürüne sahip olmak istiyorsanız.  

Teminatlar için tıklayın

POLİÇENİN KAPSAMI
Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, Sağlık Sigortası Genel Şartları ve Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi Sağlık Sigortası Özel Şartları çerçevesinde, sigortalının sigorta başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan hastalıklarına ait tetkik ve tedavi giderlerini, sadece yurtiçinde , poliçesinde belirtilen teminatların kapsamı ve limitleri dahilinde tazmin eder.

Ekonomik planlara sahip olan sigortalıların belirtilen acil durumlar haricinde aşadaki sağlık kuruluşlarında ve bu sağlık kuruluşlarına sahip olan firmaların ileriki tarihlerde sahip olacakları yeni sağlık kuruluşlarındaki giderleri karşılanmayacaktır. Ayrıca ekonomik planlar kapsamında olan sigortalıların acil durumlar haricinde Şirketimizin anlaşmalı olmadığı sağlık kuruluşlarındaki giderleri de poliçe kapsamında karşılanmayacaktır.

Eko planlarda acil durumlar haricinde aşağıdaki kuruluşlardaki sağlık giderleri karşılanmaz.

Acıbadem Sağlık Grubu
Acıbadem Hastanesi Acıbadem, Acıbadem Hastanesi Kozyatağı, Acıbadem Carousel Hastanesi, Acıbadem Hastanesi Bursa, Acıbadem Göz Sağlığı Merkezi, Acıbadem Bağdat Cad. Polikliniği, Acıbadem Etiler Polikliniği, Acıbadem Soyak Polikliniği, Acıbadem Beylikdüzü Polikliniği

Alman Hastanesi Grubu
Alman Hastanesi, Bahçeşehir Sağlık Merkezi

Florence Nightingale Grubu
Florence Nightingale Hastanesi, Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi, Avrupa Florence Nightingale Hastanesi

International Hospital Grubu
International Hospital, International Hospital Etiler Polikliniği

Memorial Grubu
Memorial Hastanesi
Memorial Suadiye Polikliniği

Diğer

Intermed Tıp Merkezi

Eko Planda anlaşmalı olmayan sağlık kuruluşlarında sadece aşağıda belirtilen acil durumlarda yapılan işlemlere ait giderler poliçede belirtilen teminat limiti dahilinde ödenecektir.

Suda boğulma, trafik kazası, yüksekten düşme, uzuv kopması, elektrik çarpması, donma, soğuk çarpması, ısı çarpması, ciddi yanıklar, göz yaralanmaları, zehirlenmeler, anafilaktik tablolar, kemik kırıkları, miyokard enfarktüs, hipertansif ensefalopati, akut serebrovaskler atak, ani felçler, şeker ve üre komaları, akut masif kanamalar, akut böbrek yetmezliği, menenjit, ensefalit, beyin apsesi, solunum yollarında yabancı cisim.

Ayrıca ekonomik ürünler kapsamında sigortalı olan sigortalıların yurtdışındaki sağlık giderleri poliçe kapsamında değildir.

Sigorta teminatı, kapsama alınan kişilerin doğuştan gelen rahatsızlıkları ve sigorta başlangıç tarihinden önce varlığından haberdar oldukları ve/veya tedavi görmüş oldukları rahatsızlıklardan ileri gelecek tetkik ve tedavi giderlerini kapsamamaktadır.

KREDİ KARTI SAHİPLERİNE UYGULANACAK İNDİRİM ORANI VE MAXIPUAN UYGULAMASI
Sigortalılarımız Türkiye İş Bankası ve Ziraat Bankası ait Maximum uygulamasına dahil kredi kartlarıyla yaptıkları her prim ödemesinde ödedikleri tutarın % 0,5'i oranında MaxiPuan kazanmakta ve bu puanlarını, Maximum uygulaması dahilindeki diğer üye işyerlerinden kazandıkları MaxiPuanlar gibi diledikleri Maximum uygulamasına dahil olan üye işyerlerinde ürün veya hizmet satın alma karşılığında harcayabilmektedirler.

   
#
#
 
 
Ana Sayfa     |     Haberler     |     Hizmetler     |     Ürünler     |     İletişim