Ateşoğulları Sigorta - Yurtdışı Ferdi veya Grup Seyahat
 
#
#
Yurtdışı Ferdi veya Grup Sigorta Poliçesi
#

Yurtdışı Ferdi veya Grup Seyahat Sigortası

 Avrupa ülkeleri vize başvurularında talep edilen seyahat sigortası ihtiyacını karşılamak amacıyla sunulan Avrupa Seyahat Sigortası ile sağlanan teminatlar Avrupa dışındaki ülkeleri de kapsayacak şekilde genişletilmiş, Yurtdışı Seyahat Sigortası poliçesi hizmetinize sunulmuştur.

Yurtdışı Seyahat Sigortasında seyahat edilecek yer;

#Avrupa ülkeleri seçildiğinde Schengen Anlaşması kapsamındaki ülkeler de dahil olmak üzere tüm Avrupa ülkelerini,
#Dünya ülkeleri seçildiğinde Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere tüm dünya ülkelerini kapsamaktadır.
#0850 7 24 0850 numaralı Anadolu Hizmet ve Hasar İşlemleri Hattı'nı arayarak Yurtdışı Seyahat Sigortası ile sunduğumuz yardım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.  

#Ayrıca isteğe bağlı olarak;

Anadolu Sigorta’nın yurtdışı seyahat sigortası, artık kayak yaralanmaları ile ilgili giderleri de kapsıyor. Dileyen sigortalılar, yurtdışı seyahatine çıkmadan önce, hemen yurtdışı seyahat sigortası yaptırarak, kayak veya snowboard yaparken de kendilerini güvence altına alabilecekler.

Buna göre, Anadolu Sigorta’dan yurtdışı seyahat sigortası almış sigortalılar, seyahatleri sırasında, kayak veya snowboard yaparken kaza geçirip yaralanırlarsa, kaza geçirdikleri yerden ambulansla alınıp sağlık kuruluşuna nakilleri ve sağlık kuruluşundaki tıbbi tedavilerini de 30.000 Euro'ya kadar teminat kapsamında güvence altında alabilecekler.

Anadolu Sigorta ayrıca, tarifeli uçuş esnasında, check-in işleminden geçmiş kayak ve snowboard ekipmanlarının kaybolması, çalınması veya zarar görmesi durumlarında da 350 Euro'ya kadar tazminat garantisi verecek.

Yurtdışı seyahat sigortası ile birlikte ek bir prim karşılığında, kayak ve snowboard teminatını isteyen sigortalıların tek yapması gereken, poliçe düzenlenirken bu isteklerini söylemek olacak.

 

   
#
#
 
 
Ana Sayfa     |     Haberler     |     Hizmetler     |     Ürünler     |     İletişim